نیسان ، وانت و کارگر خالی نداریم، جابجایی فقط تهران داریم

02122251765

تلفن مدیریت

02188804816

خدمات بسته بندی حرفه ای

باربری کن

اثاث کشی منزلتان را به ما بسپارید

شبانه روزی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را ارائه می دهیم.

باربری کن

بهترین باربری تهران در شعبه الهیه با چندین سال ها سابقه درخشان در زمینه باربری و همچنین استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده خدمات حمل و نقل اسباب و اثاثیه و باربری و بسته بندی را به شما عزیزان ارائه می دهد.
هدف ما جلب رضایت و ارائه خدمات کاملا حرفه‌ای به شما مشتریان عزیز است.
تیم ما تضمین می‌کند که با یکبار استفاده از خدمات باربری، برای همیشه یکی از مشتریان ثابت باربری ما می‌شوید.
مواردی که باربری الهیه را از دیگر باربری ها متمایز می کند:

  •  یکی از قدیمی ترین باربری های الهیه تهران
  •  عضو رسمی و معتبر اتحادیه باربران
  •  بهترین بسته بندی اثاثیه با به روز ترین و جدید ترین ابزار و وسایل
  •  متخصص در امر باربری و اسباب کشی
  •  رعایت نکات بهداشتی و اصول ایمنی
  •  خدمات اعزام کارگر مجرب، جدا سازی و بسته بندی اسباب و اثاثیه، حمل تخصصی یخچال ساید، حمل اسباب های سنگین و گران قیمت

نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه در باربری الهیه:

کلیه امور مربوط به اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منازل با تعرفه رسمی و رعایت اصول ایمنی و متشکل از تیم ماهر، کارگر آموزش دیده و بهره گیری از اتوبار و تجهیزات تخصصی جمع آوری، حمل و جابجایی بار شما انجام می شود. شما می توانید جهت هماهنگی و استعلام هزینه بسته بندی اثاث و لوازم منزل در با تلفن های زیر تماس بگیرید.

در ادامه جهت اشنایی بیشتر مشتریان با خدمات بسته بندی اثاثیه که توسط اتوبارهای مجرب ارائه می شود ، برخی از نکات مهم در جمع آوری لوازم منزل ، هزینه اسباب کشی و اصول جابجایی وسائل در اسباب کشی را توضیح می دهیم.
تجربه و اطلاع کافی از روشهای جا به جایی اثاثیه و اینکه چه نوع جعبه یا کارتنی برای حمل هرکدام از لوازم و وسائل در حین اسباب کشی مناسب هستند ، در نتیجه سالها فعالیت بدست می آید.اینکه چه بسته بندی مناسب چه وسیله‌ای است می‌تواند به روند کار باربری سرعت بخشد و از حوادث ناگوار جلوگیری کند. اسباب کشی موفق در گرو همکاری، دقت، سرعت عمل و تسلط بر کلیه‌ امور در این زمینه است. دقت داشته باشید کمی زودتر از موعد جابجایی منزل در خصوص چگونگی انجام آن تحقیق و بررسی کنید، در روز موعود به آسانی و در کمترین زمان به مقصد خواهید رسید.

تعرفه باربری الهیه:

هزینه حمل اثاثیه در به عوامل مختلفی از جمله: مقصد، میزان اثاثیه و تعداد ماشین ها برای حمل اسباب، تعداد کارگران، مقدار وسایل استفاده شده در باربری و حمل و نقل، تعداد طبقات مبدا و مقصد بستگی دارد که در کل جمع بندی هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه می باشد و هیچ هزینه ی اضافی ای از شما عزیزان گرفته نمی شود.
با خیال راحت اثاثیه خود را به ما بسپارید و در مقصد با نازلترین قیمت تحویل بگیرید.

اقلام مورد استفاده در بسته بندی

وقتی داریم از بسته بندی لوازم در جابجایی و اسباب کشی صحبت میکنیم ، یکی از مهمترین معیار ها حفظ و سلامتی لوازم از آسیب و ضربه می باشد. چرا که اگر واسل آسیب ببینند علاوه بر هزینه های جابجایی باید هزینه تهیه مجدد آن وسیله را هم متقبل شد. مجموعه اتوبار برتر با استفاده از بهترین وسایل بسته بندی ضمانت بسته بندی بهینه را به عهده میگیرد.

  • کارتن بسته بندی مستجم و مقاوم

کی از پر مصرف ترین وسایل بسته بندی ، کارتن می باشد که بسیار کاربردی و ضروری است. استفاده از کارتن های چندلایه و ضربه گیر از مولفه های اتوبار برتر می باشد.

  • چسب کاری وسایل و بسته بندی ها

شاید به ظاهر چسب اهمیت زیادی نداشته باشد ولی در صورت استفاده از چسب بی کیفیت استفاده شود، در زمان حمل و نقل امکان دارد بسته باز شده و باعث آسیب وسایل شود.

  • بابل یا نایلون های حباب دار

نایلون های حباب دار یکی از بهترین وسایل مصرفی برای گرفتن شدت ضربه در حمل و نقل است که بسیار کاربردی بوده و اتوبار برتر در تمامی بسته بندی ها از آن استفاده می کند.

گالری تصاویر

تماس فوری

جهت رزرو باربری کلیک کنید!